Adressen:

Onderwijssoort:     
Gemeente:  
Trefwoord:**  Typ, wis of verander het trefwoord en druk enter!
Sorteren op:     
Lijst opvragen:  
** Trefwoord: wordt gezocht in de benaming en/of de straatnaam van de instelling

Gevonden items: 784

info 

kaart 

benaming 

adres 

gemeente

Academie Beeldende Kunsten (Hoofschool) Schoolstraat 17 Temse
Academie de Kunstbrug Gent (Hoofdschool) Braemkasteelstraat 26 Gentbrugge
Academie Hamme (Hoofdschool) Marktplein 20 -21 Hamme
Academie Lebbeke (Hoofschool) Stationstraat 17 Lebbeke
Academie voor Artistieke Vorming (Hoofdschool) Zuidstraat 19 Ronse
Academie voor Beeldende Kunst (Hoofdschool) Parklaan 1 Ninove
Academie voor Beeldende Kunst Gent (Hoofdschool) Offerlaan 3 Gent
Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofdschool) Poel 17 Gent
Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofdschool) Stationsstraat 141 Aalter
Academie voor Podiumkunsten (Hoofdschool) Tweebruggenstraat 59 Gent
Amarant Zebrastraat 30-001 Gent
Amnesty International Vlaanderen Emm. Hielstraat 81 Gentbrugge
Amnesty International Vlaanderen-regio Gent E. Hielstraat 81 contactpersoon Jacques Van Keymeulen  Gentbrugge
Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen Keizerstraat 15 Antwerpen
Arteveldehogeschool Hoogpoort 15 Gent
Atelier Cirkel Pr. Kavelhof 35-002 Brasschaat
Atheneum Gentbrugge Ooievaarsnest 3 Gentbrugge
Atheneum Herzele Stationsstraat 8 Herzele
Atheneum Lokeren Azalealaan 2/ Groendreef 31 Lokeren
Atheneum Merelbeke Campus Popelin Lyceum Potaardeberg 59 - Gaversesteenweg 195 - Zwijnaardsesteenweg 6  Merelbeke
Atheneum Merelbeke Campus Technisch Atheneum Potaardeberg 59 - Gaversesteenweg 195  Merelbeke
Atheneum Voskenslaan GO! Voskenslaan 60 Gent
Atheneum Wispelberg Wispelbergstraat 1-2 Gent
Autisme Centraal / Vlaamse Dienst Autisme Groot Begijnhof 14 Sint-Amandsberg
Autisme Centraal / Vlaamse Dienst Autisme Groot Begijnhof 85 Sint-Amandsberg
Autisme Centraal: de Brug Groot Begijnhof 85 Sint-Amandsberg
Autocar- en Busopleiding vzw Metrologielaan 8 Brussel
Basisschool 't Zwaluwnest Zwaluwlaan 64 Wachtebeke
Basisschool De Brug Trekweg 1 Mariakerke
Basisschool De Dialoog Frans Van Ryhovelaan 191 Gent
Basisschool De Klaver  Meersstraat 17 Destelbergen
Basisschool De Kleine Icarus - Daltonschool (methodeonderwijs) K. L. Ledeganckstraat 4 Gent
Basisschool De Letterdoos Gentstraat 212 Oostakker
Basisschool De Mijlpaal Groenewandeling 80 Drongen
Basisschool De Mijlpaal - Wijkschool Baarleboslaan 86 Drongen
Basisschool De Muze Begijnhofdries 42 Gent
Basisschool De Panda August Vermeylenstraat 2 Gent
Basisschool De Piramide Balsamierenstraat 18 Gent
Basisschool De Regenboog Sint-Sebastiaanstraat 8 Wondelgem
Basisschool De Regenboog Kroonstraat 2 BIS Ertvelde
Basisschool De Reigers  Leegstraat 2 Zelzate
Basisschool De Sportschool Jules De Saint-Genoisstraat 93 Gentbrugge
Basisschool De Stadspoort Coupure Rechts 54 Gent
Basisschool De Toverberg  Schoolstraat 27/29 Sint-Amandsberg
Basisschool De Triangel Kartuizerlaan 70 Gent
Basisschool De Wijze boom Sint-Baafskouterstraat 129 Sint-Amandsberg
Basisschool De Wijze Eik - Mariakerke (Casierlaan) Am. Casier de ter Bekenlaan 26 Mariakerke
Basisschool De Wijze Eik - Mariakerke (Eeklostraat) Eeklostraat 121 Mariakerke
Basisschool Désiré Van Monckhoven Désiré Van Monckhovenstraat 34 Gent
Basisschool François Laurentinstituut Onderstraat 10 Gent
Basisschool Gentbrugge Hazenakker 1 Gentbrugge
Basisschool Henri D'Haese Tweekapellenstraat 38 Gentbrugge
Basisschool Het Molenschip Vurstjen 33 Evergem
Basisschool Klaverdries Klaverdries 1 Drongen
Basisschool Simonnet  K.L. Maenhoutstraat 68 Sint-Martens-Latem
Basisschool Victor Carpentier Meulesteedsesteenweg 390 Gent
Basisschool Vogelzang Goedlevenstraat 78 Oostakker
Basisschool Voskenslaan  Voskenslaan 60 Gent
Basisschool Vrije Rudolf Steinerschool Gent - De Teunisbloem (methodeonderwijs) Elyzeese Velden 8 Gent
Basisschool Vrije Rudolf Steinerschool Vlaanderen (methodeonderwijs) Kasteellaan 54 Gent
Basisschool Westerhem Kerkdreef 9 Sint-Denijs-Westrem
Bassischool Klavertje vier Aalterseweg 1 Knesselare
Bedienden - CEVORA (Kantoor Gent) Derbystraat 323 Maaltecenter blok G Sint-Denijs-Westrem
Bedienden - CEVORA Hoofdzetel Eugène Plaskylaan 144 Brussel
Belangenverdediging Gescheiden Mannen en hun Minderjarige Kinderen Edward Anseeleplein 17 Gent
Belgocontrol  Tervuursesteenweg 303 Steenokkerzeel
Benedictuspoort Campus Ledeberg Hundelgemsesteenweg 93 Ledeberg
Benedictuspoort Campus Maria Middelares Kortrijksesteenweg 1024 Gent
Berkenboom Humaniora eerste graad + bovenbouw Kleine Peperstraat 16 Sint-Niklaas
Binnenvaart - Promotie Binnenvaart Vlaanderen VZW Straatsburgdok Noordkaai 1A Antwerpen
Binnenvaart - Promotie Binnenvaart Vlaanderen VZW Armand Hertzstraat 23 Antwerpen
BLOSO Afdeling Sportkaderopleiding  Vlaamse Trainerschool- Arenberggebouw - Arenbergstraat 5 Brussel
Boedhistisch Centrum Gent Oudescheldestraat 14 Gent
Bollekensschool Neermeerskaai 2 Gent
Bos-, groen- en natuurbeheer - Inverde Duboislaan 1b Hoeilaart
Bouwnijverheid - FVB  Koningsstraat 132 bus 5 Brussel
Broederschool Lokeren Molenstraat 38 Lokeren
BSGO - Merelbeke De Linde Gaversesteenweg 195 Merelbeke
BSGO - Merelbeke Flora H. Consciencestraat 56 Merelbeke
Buitengewoon Secundair Onderwijs Binnenhof Peperstraat 27 Gent
Buitengewoon Secundair Onderwijs De Triangel Molendreef 16C Lovendegem
Buitengewoon Secundair Onderwijs School aan de Waterkant Stropkaai 38 Gent
Buitengewoon Secundair Onderwijs School Ten Dries Dennendreef 60 Landegem
Buitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Gregorius Jules Destréelaan 67 Gentbrugge
Buitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Jozef Ebergiste De Deynestraat 1 Gent
Buitengewoon Secundair Onderwijs Wagenschot Steenweg 2 Nazareth
BuSO Blijdorp - Buggenhout Blijdorpstraat 3 Buggenhout
BuSO Capelderij - Buggenhout Vekenstraat 1a Buggenhout
BuSO De Einder - Oudenaarde Vlaanderenstraat 6 Oudenaarde
BuSO De Hagewinde - Lokeren Durmelaan 118 Lokeren
BuSO De Triangel - Lovendegem Molendreef 16 C Lovendegem
BuSO Don Bosco Instituut - Aalst Bergemeersenstraat 106 Aalst
BuSO Levensvreugde - Aalst Botermelkstraat 201 Aalst
BuSO Provinciaal Instituut Heynsdaele - Ronse Eisdale 1 Ronse
BuSO Sint-Lodewijk VZW Kwatrechtsesteenweg 168 Wetteren
BuSO Ten Dries - Landegem Dennendreef 60  Landegem
BuSO Wagenschot - Eke Steenweg 2 Eke
BuSO-school Sint- Franciscus - Velzeke-Ruddershove Penitentenlaan 1 Velzeke-Ruddershove
Campus Kompas Middenschool Noordlaan 10 Wetteren
Casa Rosa - regionale antenne Holebifederatie Oost-Vlaanderen Kammerstraat 22 Gent
CCV, partner in Christelijk vormingswerk vzw - bisdom Gent Nederpolder 24 Gent
Centrum Deeltijds Onderwijs De Rotonde - vestiging Edugo-Glorieux-Oostakker Sint-Jozefstraat 7 Oostakker
Centrum Deeltijds Onderwijs De Rotonde - vestiging Evergem-Doornzele Doornzeledries 55 Evergem
Centrum Deeltijds Onderwijs De Rotonde - vestiging Gent-Holstraat Holstraat 66 Gent
Centrum Deeltijdse Vorming vzw Lejo Gent Antwerpsesteenweg 701-703 Sint-Amandsberg
Centrum Leren en Werken, Gent Wittemolenstraat 9  Sint-Amandsberg
Centrum Leren en Werken, Gent Wolfputstraat 38 Oostakker
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Gent Meetjesland Leieland - lesplaats Gent Kolveniersgang 133  Gent
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Gent Meetjesland Leieland - Lesplaats Leieland Ghesquièrestraat 15 Deinze
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Gent Meetjesland Leieland - Lesplaats Meetjesland Blakstraat 27 Eeklo
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Waas & Dender - Lesplaats Dender E. Van Winckellaan 23 Dendermonde
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Waas & Dender - Lesplaats Waas Mercatorstraat 78 Sint-Niklaas
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Waas en Dender E. Van Winckellaan 23 Dendermonde
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen Bert Van Hoorickstraat 19 Aalst
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen - Lesplaats Aalst Bert Van Hoorickstraat 19 Aalst
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen - Lesplaats Geraardsbergen Gaffelstraat 28 Geraardsbergen
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen - Lesplaats Ninove Graanmarkt 42a/bus 3 Ninove
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen - Lesplaats Oudenaarde Meerspoort 30 Oudenaarde
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen - Lesplaats Ronse Vanhovestraat 36 Ronse
Centrum voor Basiseducatie vzw - Leerpunt Zuid Oost-Vlaanderen - Lesplaats Zottegem Sabine Van Beierenlaan 35 Zottegem
Centrum voor beeldexpressie Boomsesteenweg 333 - Bus 3 Wilrijk
Centrum voor Natuur- en milieueducatie Oost-Vlaanderen Braambrugstraat 43 Oudenaarde
Centrum Zit-Stil Boomsesteenweg 508 Antwerpen-Kiel
Chemie - Essenscia Vlaanderen (het vroegere Fedichem) Diamant Building A. Reyerslaan 80  Brussel
College Onze-Lieve-Vrouw Ten Doorn Zuidmoerstraat 125 Eeklo
College van de Paters Jozefieten Brusselsesteenweg 459 Melle
Competentiecentrum Aalst Tragel 55 Aalst
Competentiecentrum Denderleeuw Steenweg 355 Denderleeuw
Competentiecentrum Dendermonde Oude Vest 17 Dendermonde
Competentiecentrum Eeklo Stationstraat 87 Eeklo
Competentiecentrum Gent Minnemeers 2 Gent
Competentiecentrum Gent Mai Zetterlingstraat 70 M Gent
Competentiecentrum Gent Industrieweg 50-64 Wondelgem
Competentiecentrum Gent Bomastraat 16 Gent
Competentiecentrum Gent Kongostraat 7 Gent
Competentiecentrum Hamme Meulebroekstraat 2 Hamme
Competentiecentrum Lokeren Kleine Dam 37-39 Lokeren
Competentiecentrum Oudenaarde Beverestraat 11-13 Oudenaarde
Competentiecentrum Ronse Peperstraat 8 Ronse
Competentiecentrum Sint-Niklaas Baron Dhanisstraat 40-44 Sint-Niklaas
Competentiecentrum Temse Schoenstraat 26 Temse
Competentiecentrum Zottegem Leenstraat 24 Zottegem
Consortium IX volwassenenonderwijs vzw (regio Waas en Dender) Grote Markt 1 Sint-Niklaas
Consortium volwassenenonderwijs Wonderwijs vzw (regio Gent-Meetjesland-Leieland) PAC Het Zuid - Woodrow Wilsonplein 2 Gent
Consortium Volwassenenonderwijs X vzw (regio Zuid-Oost-Vlaanderen) Sint-Annastraat 4 Zottegem
Creatief Schrijven Waalsekaai 15 Antwerpen
Crombeen Tentoonstellingslaan 4 Gent
Curieus Oost-Vlaanderen contactpersoon Johan Goeman Speldenstraat 1-5 Gent
CVO De Bargie - Onderwijs Stad Gent Bargiekaai 1 Gent
CVO De Vlaamse Ardennen Fortstraat 47 Oudenaarde
CVO De Vlaamse Ardennen Fortstraat 47  Oudenaarde
CVO Handelsschool  Keizersplein 19 Aalst
CVO Instituut voor Volwassenenonderwijs (IVO) Mevr.Courtmanslaan 80 Maldegem
CVO ISBO Assenedesteenweg 163 Zelzate
CVO Janitor Noordlaan 32 Sint-Niklaas
CVO Kisp Industrieweg 228 Mariakerke
CVO LBC Volwassenenonderwijs Kroonmolenstraat 4 Sint-Niklaas
CVO LBC-NVK Sint NIklaas - Broedersschool Kroonmolenstraat 4 Sint-Niklaas
CVO Leerdorp Martelaarslaan 13 Gent
CVO Leerstad Brouwerijstraat 5 Lokeren
CVO Panta Rhei de Avondschool Schoonmeersstraat 26 Gent
CVO Spermalie - Campus Gent Tweebruggenstraat 55 Gent
CVO Tanera Ledebaan 101 Aalst
CVO Technisch Instituut Sint-Jozef Kleine Karmelietenstraat 3 Geraardsbergen
CVO Temse  Schoolstraat 17 Temse
CVO VAZOV Hoogstraat 22 Oudenaarde
CVO VIVA Oost - Vlaanderen Tramstraat 69 Zwijnaarde
CVO Vormingsleergang voor Sociaal en Pedagogisch Werk (VSPW) Gent vzw Edgard Tinelstraat 92 Sint-Amandsberg
CVO VSPW Gent Edgard Tinelstraat 92 Sint-Amandsberg
CVO VTH (Vrije Taal-en Handelsleergangen) Esplanade 6 Aalst
CVO VTH (Vrije Taal-en Handelsleergangen) Kerkstraat 60 Dendermonde
CVO VTI Vakschoolstraat 41 Aalst
Daltonschool De Lotus (methodeonderwijs) Grensstraat 202 Gent
Danspunt  Abrahamstraat 13 Gent
Davidsfonds Blijde Inkomststraat 79-81 Leuven
De Boomhut Boomstraat 77 Gent
De Gouden gids online  
De Graankorrel - Melsen Gaversesteenweg 853 Melsen
De Graankorrel - Schelderode  Gaversesteenweg 518 Schelderode
De Langeledeschool Langelede 146 Wachtebeke
De Mozaïek - Blaisantvest Blaisantvest 37 Gent
De Mozaïek - Het Klaverblad Zalmstraat 2 Gent
De Mozaïek - Sint Margrietstraat Sint-Margrietstraat 33 Gent
De Octopus Drongensesteenweg 146 Gent
De Poort - Beraber Sleepstraat 118 Gent
De Sassepoort Bevelandstraat 22-24 Gent
De Sprankel  Kloosterstraat 33 Beervelde
De Sprankel - Kleuterafdeling 't Magret Magretstraat 69 Beervelde
de Triangel Molendreef 16c Lovendegem
De Vlaamse Sportfederatie vzw Zuiderlaan 13 Gent
De Voorzorg Hoogpoort 37 Gent
De Vuurtoren - Sint-Vincentiusschool Oude Abdijstraat 11 Drongen
De Wakkere Burger Liedtsstraat 27-29 Brussel
De Zonnepoort Sint-Lievenspoortstraat 2-8 Gent
Departement Onderwijs - Administratie Deeltijds Kunstonderwijs Koning Albert II-laan 15 Brussel
Don Bosco Baarle Baarledorpstraat 4 Drongen-Baarle
Don Bosco Sint-Denijs-Westrem School voor wetenschap en techniek Kortrijksesteenweg 1025 Sint-Denijs-Westrem
Don Boscocollege Grotesteenweg-Noord 113 Zwijnaarde
DvM-HTBO Onderwijsstraat 5 Aalst
DvM-Humaniora Onderwijsstraat 2 Aalst
EDUCAM J. Bordetlaan 164  Brussel
Educatieve Vereniging voor Ouderwerking in het Officieel Onderwijs (EVO) Schoonmeersstraat 26 Gent
Educo Gent Koning Albertlaan 27 Gent
EDUGO campus De Brug Eksaardserijweg 24 Oostakker
EDUGO campus De Toren Sint-Jozefstraat 10 Oostakker
EDUGO campus Glorieux School voor wetenschap en techniek Sint-Jozefstraat 7 Oostakker
EDUGO campus Lochristi Dorp-Oost 32 Lochristi
Edugo Lourdes Groenstraat 31 Oostakker
Edugo Lourdes - Meerhout Meerhoutstraat 51 Oostakker
Edugo Sint-Vincentius Sint-Rafaëlstraat 14 Oostakker
Edugo Sint-Vincentiusschool Rechtstraat 17 Desteldonk
Edugo Slotendries Onze-Lieve-Vrouwdreef 2 Oostakker
Edward Poppe-Instituut Middenschool Rommelsweg 8 Sint-Laureins
Egmont & Hoorn sec. School voor buitengewoon onderwijs GO Broeckstraat 37 Gavere
Elektriciteit - VORMELEK vzw  Marlylaan 15/8 bus 2 Brussel
Emmaüsinstituut Bovenbouw ASO St.-Gerolflaan 22 Aalter
Emmaüsinstituut Bovenbouw TSO - BSO Sint-Jozefstraat 3 Aalter
Emmaüsinstituut Middenschool Sint-Gerolflaan 20 Aalter
Erasmushogeschool Nijverheidskaai 170 Anderlecht
ERGOTEAM  Voordries 3 Gent
EVA (Ethisch Vegetarisch Alternatief) Sint-Pietersnieuwstraat 130 Gent
Familiehulp Steendam 41 Gent
Familiezorg Oost-Vlaanderen Zwartezustersstraat 18 Gent
Federatie van Vlaamse Kringen - Rodenbachfonds Oost-Vlaanderen Bennesteeg 4 Gent
Federatie van Vlaamse Vrouwengroepen Bennesteeg 2 Gent
Federatie van Vooruitstrevende Verenigingen Dendermondsesteenweg 239 Sint-Amandsberg
Federatie van vooruitstrevende vereningingen Afrikalaan 301 Gent
Federatie van zelforganisaties in Vlaanderen Tolhuislaan 84a Gent
FEDERGON Opleidingen Havenlaan 86 C bus 302 Brussel
Fevlado (Federatie van Vlaamse DovenOrganisaties vzw) - Diversus Stropkaai 38 Gent
Fonds voor bestaanszekerheid: kappers, schoonheidsverzorging en fitness Vijfwindgatenstraat 21F Gent
Fonds voor Vorming in de Scheikundige Nijverheid Reyerslaan 80 2e verdieping  Brussel
Forum van Vlaamse Vrouwen Bennesteeg 2 Gent
Freinetatheneum De Wingerd (methodeonderwijs) Neermeerskaai 1A Gent
Freinetschool De Boomgaard (methodeonderwijs) Bommelstraat 24 Gent
Freinetschool De Harp (methodeonderwijs) Bagattenstraat 155 Gent
Freinetschool De Loods (methodeonderwijs) Patrijsstraat 12 Gent
Freinetschool De Spiegel (methodeonderwijs) Zwijnaardsesteenweg 250 Gent
Freinetschool De Sterre-Spits (methodeonderwijs) Maaltebruggestraat 185 Gent
Freinetschool De Vlieger (methodeonderwijs) Dendermondsesteenweg 53 Gent
Freinetschool Het Eiland (methodeonderwijs) Heldenplein 45 Gent
Freinetschool Het Prisma (methodeonderwijs) Steenakker 4 Gent
Freinetschool Het Trappenhuis (methodeonderwijs) Lucas Munichstraat 29 Gent
Freinetschool Mandala (methodeonderwijs) Jozef II-straat 28 - 69 Gent
G.V. Basisschool St.- Laurens Zelzate- West Assenedesteenweg 115 Zelzate
G.V. Basisschool St.- Laurens Zelzate- West (Kon. Astridlaan) Koningin Astridlaan 10 Zelzate
Gaspard de Colignyschool Rijsenbergstraat 40 Gent
GBS Zelzate - Schwarzenbeklaan  Schwarzenbeklaan 16 Zelzate
GBS Zelzate De Krekel  Emiel Caluslaan 9 Zelzate
Gemeentelijk Technisch Instituut Europalaan 1 Beveren
Gemeentelijke Academie voor Beeldende Kunsten (Hoofdschool) Kerkstraat 51 Waasmunster
Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord (Hoofschool) Markt 5 Lede
Gemeentelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofschool) Kasteelstraat 162 Buggenhout
Gemeentelijke Academie voor Muziek-Woord-Dans Beveren (Hoofschool) Lijsterbessenlaan 24 Beveren-Waas
Gemeentelijke Basisschool Belzele Oosteindestraat 69 Evergem-Belzele
Gemeentelijke Basisschool Destelbergen Dendermondesteenweg 462 Destelbergen
Gemeentelijke Basisschool Evergem Reibroekstraat 2 A Evergem
Gemeentelijke basisschool Melle Brusselsesteenweg 397  Melle
Gemeentelijke Basisschool Merelbeke Kloosterstraat 19 Merelbeke
Gemeentelijke Basisschool Sleidinge  Sleidinge-Dorp 142 Sleidinge
Gemeentelijke Basisschool Wippelgem Droogte 208 Evergem
Gemeentelijke Kunstacademie KUMA (Hoofdschool) Mevr. Courtmanslaan 82 Maldegem
Gemeentelijke Lagere en Kleuterschool - Burgemeesterstraat Burgemeesterstraat 7 Sint-Martens-Latem
Gemeentelijke Lagere en Kleuterschool Deurle Dorpsstraat 28 Deurle
Gemeentelijke Lagere en Kleuterschool Sint-Martens-Latem Twee Dreven 12 Sint-Martens-Latem
Gemeenteschool Beervelde Kloosterstraat 4 Beervelde
Gemeenteschool Lochristi Schoolstraat 18 Lochristi
Gents MilieuFront Koningin Maria Hendrikaplein 5 Gent
Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Laurens Dr. J. Persynplein 5 Wachtebeke
Gesubsidieerde Vrije Basisschool Sint-Laurens Dorp 43 A Wachtebeke
Gezin en Handicap A. Goemaerelei 66 Antwerpen
Gezinsbond Regio Oost-Vlaanderen Limburgstraat 88 Gent
Gilko Merelbeke - Afdeling Bergwegel Bergwegel 6 Merelbeke
Gilko Merelbeke - Afdeling Kloosterstraat Kloosterstraat 19 Merelbeke
Gilko Merelbeke - Afdeling Lemberge Burg.Maenhautstraat 1 Merelbeke
GO! Atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 De Pinte
GO! Atheneum Erasmus De Pinte Polderdreef 42 De Pinte
Grafische sector - GRAFOC  Barastraat 175 Brussel
Groensector - EDUPLUS 's Gravenstraat 195 Nazareth
Groep INTRO vzw - KIDZ Dampoort Spitaalpoortstraat 51 Gent
Groep T A. Vesaliusstraat 13 Leuven
Heilig Hartinstituut Middenschool Slangstraat 12 Hamme
Heilige Maagdcollege Kerkstraat 60 Dendermonde
Het Kompas Ijskelderstraat 29 Gent
Het Perspectief PCVO Henleykaai 83 Gent
Het Vlaamse Kruis - Afdelingslokaal Gent Ham 201 Gent
HoGent Kortrijksesteenweg 14 Gent
Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius Holstraat 66 Gent
Hogere Zeevaartschool Noordkasteel Oost 6 Antwerpen
Hogeschool PXL  Elfde-Liniestraat 24 - gebouw A Hasselt
Holebi-federatie Kammerstraat 22 Gent
Holebifederatie  Kammerstraat 22 Gent
Horeca Vlaanderen Anspachlaan 111 bus 4 Brussel
Hotelschool Gent Lange Violettestraat 12 - Tweebruggenstraat 59 Gent
Howest Marksesteenweg 58 Kortrijk
HUB-KAHO Warmoesberg 26 Brussel
HUB-KAHO Gebroeders Desmetstraat 1 Gent
Huis van het Nederlands Gent vzw Kongostraat 42 Gent
Huis van het Nederlands Oost-Vlaanderen Dendermondsesteenweg 16 Aalst
Humaniora O.-L.-Vrouw - Presentatie Plezantstraat 135 Sint-Niklaas
Humanistisch Vrijzinnig Vormingswerk Regio Oost-Vlaanderen Geuzenhuis Kantienberg 9 Gent
IBSO De Horizon - De Beroepsschool Aalst Molendreef 57 Aalst
In-Gang vzw Land Van Waaslaan 76 Gent
Informatiecentrum Gent (Defensie) Leopoldskazerne - Gaspar de Craeyerstraat 2 Gent
Infotheek Wondelgem Oost-Vlaanderen Industrieweg 50 Wondelgem
Instituut Heilige Familie Hofstraat 15 Sint-Niklaas
Instituut Katholiek Secundair Onderwijs Middenstraat 10 Denderleeuw
Instituut O.-L.-Vrouw Onbevlekt Ontvangen Nieuwstraat 75 Sint-Niklaas
Instituut O.-L.-Vrouw Onbevlekt Ontvangen Nieuwstraat 17 Stekene
Instituut Sint-Lutgardis Bovenbouw Dreef 47 Zomergem
Instituut Sint-Vincentius a Paulo Pachthofstraat 3 Gijzegem
Instituut Stella Matutina Groenstraat 15 Michelbeke
Instituut voor verpleegkunde Sint-Vincentius campus Guislain Jozef Guislainstraat 43 Gent
Instituut voor verpleegkunde Sint-Vincentius campus Molenaarsstraat Molenaarsstraat 22 Gent
Instituut voor Verpleegkunde Sint-Vincentius Gent campus Eeklo Zuidmoerstraat 125 Eeklo
Instituut voor Verpleegkunde St.-Vincentius - Campus St.-Elisabeth St.-Walburgastraat 9 Oudenaarde
Instituut Zusters Maricolen Middenschool Markt 15 Maldegem
Instituut Zusters van de Onbevlekte Ontvangenis Dorp 48-50 Oosterzele
Inverde vzw Duboislaan 2 Hoeilaart
IVG-school  Nederkouter 112 Gent
IVG-School Nederkouter 112 Gent
IVIO Korenbloem Korenbloemstraat 17 Gent
IVO- databank opleidingen Gent-Eeklo  Gent-Eeklo
Jenaplanschool De Feniks (methodeonderwijs) Acaciastraat 11/29 Gent
Jenaplanschool De Kleurdoos (methodeonderwijs) Onderwijsstraat 10 Ledeberg
Jenaplanschool Het Kriebelhuis Peerstraat 176 en Kiekensstraat 4bis Gent
Jenaplanschool Hippo's hof Hippoliet Lammensstraat 10 Gent
Jeugd en Stad Kammerstraat 22 Gent
Karel de Grote- Hogeschool Brusselstraat 45 Antwerpen
Katholieke Hogeschool Limburg Agoralaan gebouw B bus 1 Diepenbeek
Katholieke Hogeschool Vives Noord Xaverianenstraat 10 Brugge
Katholieke Hogeschool Vives Zuid Doorniksesteenweg 145 Kortrijk
Katholieke Universiteit Leuven - Campus Kortrijk E. Sabbelaan 53 lokaal A111 Kortrijk
Katholieke Vereniging Gehandicapten Oost-Vlaanderen Oudstrijderslaan 1 Gent
KH Leuven Abdij van Park 9 Heverlee
Kleding en confectie - IVOC  Leliegaarde 22 Zellik
Kleuterschool 't Groen Drieske Voordries 31 Gentbrugge
Kleuterschool Bollekenskindertuin Jubileumlaan 215 d Gent
Kleuterschool De Boekenmolen Hutsepotstraat 77 Zwijnaarde
Kleuterschool De Klavertjes  Moutstraat 50 Gent
Kleuterschool De Kleine Speurneus  Guldenmeers 2 Gentbrugge
Kleuterschool De Speurneus  Kerkstraat 85 Gentbrugge
Kleuterschool De Sprankel Hijfte-Center 33 Lochristi
Kleuterschool De Toverstaf Lübeckstraat 58 Gent
Kleuterschool De Tovertuin Francisco Ferrerlaan 42 Gent
Kleuterschool De Zonnewijzer Abeelstraat 16 Gent
Kleuterschool De Zonnewijzer Drongensesteenweg 146 Gent
Kleuterschool Het Kriebelhuis Peerstraat 176 Gent
Kleuterschool Ter Leie Gordunakaai 58 Gent
Klim - Gesubsidieerde Vrije Kleuterschool  Sint-Pietersaalststraat 82 Gent
Klim - Gesubsidieerde Vrije Lagere School  Sint-Pietersaalststraat 78A/86 Gent
KODA - VIBSO Leieland - Machelen Leihoekstraat 7B Machelen
Koninklijk Atheneum Geraardsbergen Papiermolenstraat 103 Geraardsbergen
Koninklijk Atheneum Kouterbaan 20 Denderleeuw
Koninklijk Atheneum Dreef 31 Ninove
Koninklijk Atheneum Zuidlaan 3 Dendermonde
Koninklijk Atheneum Theo de Deckerlaan 2 Temse
Koninklijk Atheneum - Deeltijds Onderwijs Noordlaan 32 Sint-Niklaas
Koninklijk Atheneum - Deeltijds Onderwijs Bergstraat 36 Oudenaarde
Koninklijk Atheneum - Deeltijds Onderwijs Gustave Royerslaan 39 Ronse
Koninklijk Atheneum 1 van het GO!  Graanmarkt 14 Aalst
Koninklijk Atheneum Beveren, Sportschool Waasland Donkvijverstraat 30 Beveren (Waas)
Koninklijk Atheneum en Leefschool De Tandem (methodeonderwijs) Eikelstraat 41 Eeklo
Koninklijk Atheneum Erasmus Volhardingslaan 11 Deinze
Koninklijk Atheneum Erasmus Polderdreef 42 De Pinte
Koninklijk Atheneum GO! Zelzate Onteigeningsstraat 41b Zelzate
Koninklijk Atheneum Graaf van Egmont Meerlaan 25 Zottegem
Koninklijk Atheneum Mariakerke A. Casier de ter Bekenlaan 26 Mariakerke
Koninklijk Atheneum Mevr. Courtmans Mevr. Courtmanslaan 80 Maldegem
Koninklijk Atheneum Oudenaarde Fortstraat 47 Oudenaarde
Koninklijk Atheneum Oudenaarde Bergstraat 36 Oudenaarde
Koninklijk Atheneum Sint-Niklaas Parklaan 89 Sint-Niklaas
Koninklijk Atheneum Wetteren Noordlaan 10 Wetteren
Koninklijk Atheneum-Instituut voor Paramedische Beroepen G. Royerslaan 39 Ronse
Koninklijk Lyceum Kortrijksesteenweg 12 en Barrestraat 6 Gent
Koninklijk Technisch Atheneum Begijnhoflaan 1 Dendermonde
Koninklijk Technisch Atheneum 1 Welvaartstraat 70/1 Aalst
Koninklijk Technisch Atheneum 1 - Deeltijds Onderwijs Welvaartstraat 70-1 Aalst
Koninklijk Technisch Atheneum MoBi Coupure Rechts 312 (Tweede campus Drongen: Industriepark 14/006 ) Gent
Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst (Hoofdschool) Maagdendale 13 Oudenaarde
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten (Hoofschool) Oude Vest 111 Dendermonde
Koninklijke Militaire School Renaissancelaan 30 Brussel
Koor&Stem Zirkstraat 36 Antwerpen
Krekenland vzw Schoolstraat 3 Assenede
Kristelijke Beweging van Gepensioneerden Gent Peperstraat 6 Gent
KSO Glorieux Glorieuxlaan 30 Ronse
KTA De Ledebaan Ledebaan 101 Aalst
KTA De Rijdtmeersen Kasteelstraat 32 Brakel
KTA Handelsschool Aalst Keizersplein 19 Aalst
KTA-GITO Groenkouter St. Baafskouterstraat 129, J. Crickstraat 61 Sint-Amandsberg
KU Leuven Oude Markt 13, bus 5005 Leuven
Kunstacademie Beeld- Muziek - Woord (Hoofdschool) Pastoor De Nevestraat 26 Eeklo
Kunstacademie Geraardbergen (Hoofdschool) Grotestraat 20 A Geraardsbergen
Kunstacademie Wetteren afdeling Beeldende Kunsten (Hoofdschool) Schoolstraat 23 Wetteren
Kunstacademie Wetteren Muziek en Woord (Hoofdschool) Schooldreef 40 Wetteren
Kunsten - KUNSTENLOKET Sainctelettesquare 19 Brussel
Kunsten - Sociaal Fonds voor de Podiumkunsten van de Vlaamse Gemeenschap Sainctelettesquare 19 Brussel
Kunsthumaniora Sint-Lucas Oude Houtlei 44 Gent
KUNSTWERK [t] Bijlokekaai 7c Gent
KVLV Oost-Vlaanderen Denen 157 Lochristi
Lagere School der Paters Jozefieten Brusselsesteenweg 459 Melle
Landbouwopleidingen - Nationaal Agrarisch Centrum  H. Conciencestraat 53 A Roeselare
Landbouwopleidingen - Vlaams Agarisch Centrum Ambachtsweg 20 Merelbeke
Landelijke Gilden Oost-Vlaanderen (boerenbond) Denen 157 Lochristi
Landelijke Steinerschool Munte (methodeonderwijs) Munteplein 5A Munte
Landelijke Vormingsdienst voor Zelfstandigen Gent Groendreef 2 Nazareth
Lassen - Belgisch Instituut voor lastechniek Antoon Van Osslaan 14 Brussel
Lassen - VCL  Antoon van Osslaan 1 postbus 4 Brussel
Leefschool De Oogappel (methodeonderwijs) Bisdomkaai 1B Gent
Leefschool Eikenkring  Dorp 6 Lochristi
Leiepoort campus Sint-Hendrik Guido Gezellelaan 105 Deinze
Leiepoort campus Sint-Vincentius Peter Benoitlaan 40 Deinze
Leiepoort campus St.-Theresia  Gentpoortstraat 37 Deinze
Liga voor Mensenrechten Gebroeders De Smetstraat 75 Gent
Lijnpiloot - het Directoraat-generaal Luchtvaart - Communicatiecentrum Nood - 2e erdiep Vooruitgangsstraat 80, bus 5 Brussel
Lijst van erkende organisaties vliegopleidingen beroepspiloten  
Linx+ regio Gent Vrijdagmarkt 9 Gent
Logistieke opleidingen - LOGAN  Twaalsapostelenstraat 16C Sint-Denijs-Westrem
LOGOS Brouwersvliet 33 bus 7 Antwerpen
Lokale besturen Paviljoenstraat 9 Brussel
Lokale besturen (steden & gemeenten) - VVSG Paviljoenstraat 9 Brussel
Loopbaanbegeleiding VDAB Industrieweg 64 Wondelgem
Luca School of Arts Koningsstraat 328 Schaarbeek
Lyceum Aalst Pontstraat 51-57 Aalst
Macariusschool, BuLO Koningsstraat 12 Gent
Magazijnen - Logis Industrieweg-Noord 1 bus 119 Opglabbeek
Mariagaard Oosterzelesteenweg 80 Wetteren
Mariagaard Eerste graad Oosterzelesteenweg 80 Wetteren
Masereelfonds Oost-Vlaanderen F. Van Arteveldestraat 35 Gent
Medisch Pedagogisch Instituut Evergem 't Vurstjen Vurstjen 25 Evergem
Medisch Pedagogisch Instituut Gent 'De Oase' Voskenslaan 362 Gent
MEDOV (Medisch Oost-Vlaanderen) Kalandeberg 1 Gent
Metaal - INOM  Aug. Reyerslaan 80 Brussel
Metaal - TOFAM  Tramstraat 61 Zwijnaarde
Metaal - VORMETAL Tramstraat 61  Zwijnaarde
Middelbare Rudolf Steinerschool Vlaanderen-vestiging Gent (methodeonderwijs) Kasteellaan 54 Gent
Middenschool 1 van het GO!  Graanmarkt 14 Aalst
Middenschool 2 van het GO!  Pontstraat 51-57 Aalst
Middenschool Atheneum Zuidlaan 3 Dendermonde
Middenschool De Beuk Stationsstraat 128 Aalter
Middenschool De Moerbei Hospicestraat 16 Moerbeke(waas)
Middenschool De Veerman en Methodemiddenschool 't Komp@s Loystraat 70 Hamme
Middenschool Erasmus Deinze Peter Benoitlaan 10 Deinze
Middenschool GO! Zelzate Onteigeningsstraat 41D Zelzate
Middenschool II Kortrijksesteenweg 32 Gent
Middenschool Ledebaan Welvaart Ledebaan 101 Aalst
Middenschool Ledebaan Welvaart Welvaartstraat 70/1 Aalst
Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs De Nayerstraat 11A Denderleeuw
Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs Wegvoeringstraat 7 Geraardsbergen
Middenschool v/h Gemeenschapsonderwijs Astridlaan 33 - 39 Ninove
Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs Mevr. Courtmanslaan 80 Maldegem
Middenschool Voskenslaan Voskenslaan 60 Gent
Middenschool Zwijveke Begijnhoflaan 1 Dendermonde
Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap- Dept. Onderwijs en vorming Consciencegebouw, Koning Albert II-laan 15 Brussel
Montalge en kraanwerkzaamheden - COMOKRA Brouwerijstraat 10 Steenhuffel
Montessorischool Klimop (methodeonderwijs) Theresianenstraat 34 Gent
Motief vzw Marsveldstraat 5 Elsene
MUDA - Instituut voor Muziek en Dans Hofbilkstraat 21 Evergem
Muziekbasisschool De Wonderfluit Achterstraat 18 Sint-Amandsberg
Muziekmozaïek Wijngaardstraat 5 Gooik
Nieuwen Bosch basisschool Tweebruggenstraat 34 Gent
Nieuwen Bosch Humaniora  Lange Violettestraat 65 Gent
Non-profitorganisaties - VIVO Handelskaai 48 Brussel
Non-profitorganisaties - VSPF vzw  Handelskaai 48 Brussel
O.-L.-Vrouw Presentatie 1 Vrijheidsplein 25 Lokeren
O.-L.-Vrouw Presentatie 2  Sterrestraat 18 Lokeren
O.-L.-Vrouw Presentatie Instituut - Handelsschool Plezantstraat 135 Sint-Niklaas
O.-L.-Vrouwcollege Campus Bevegem Ooststraat 44 Zottegem
O.-L.-Vrouwcollege Campus Centrum Zavel 15 Zottegem
O.-L.-Vrouwcollege Campus Grotenberge Parkstraat 2 Zottegem
O.L.V. Visitatie Elfnovemberstraat 27 Mariakerke
OCH  Hof ter Vleestdreef 3 Brussel
OCHA   
OCS  Nerviërslaan 117 bus 48 bis Brussel
Okra - trefpunt 55 + Eeklo Garenstraat 46  Eeklo
Okra - trefpunt 55 + Eeklo Poel 8 Gent
Ondersteuningspunt Ondernemers Gent (Oogent) St. Niklaasstraat 27/401 Gent
Online zoekmachine: Bing  
Online zoekmachine: Google  
Online zoekmachine: Yahoo  
Onze-Lieve-Vrouw College Langestraat 66 Ledeberg
Onze-Lieve-Vrouw Instituut Collegestraat 1 Zele
Onze-Lieve-Vrouwe-instituut Tweebruggenstraat 55 Gent
OOBC 'Nieuwe Vaart' Jozef Guislainstraat 49 Gent
Oost-Vlaamse Politieacademie (OPAC) Sprendonkstraat 5 Gent
Oost-Vlaanderen: BLOSO Gent Zuiderlaan 14 Gent
OPENDOEK Zirkstraat 36 Antwerpen
Opleiding tot steward(ess): zoek in het overzicht van vliegtuigmaatschappijen  
Opleidingscentrum Solidariteit voor het Gezin Aalst Leo de Béthunelaan 36 Aalst
Opleidingscentrum Solidariteit voor het Gezin Gent Raveschootstraat 9 Gent
Paus Johannescollege Hundelgemsesteenweg 239 Merelbeke
PCVO Dender en Schelde Centrumlaan 160 Ninove
PCVO Meetjesland Roze 131 Eeklo
PCVO Scheldeland Marktdreef 7-A  Wetteren
PCVO Waas en Durme Durmelaan 34-A Lokeren
Pius X-Instituut Kapellestraat 7 Zele
Piusxbasisschool Bredenakkerstraat 31 Destelbergen
Plantijnhogeschool van de Provincie Antwerpen Lange Nieuwstraat 101 Antwerpen
Plattelandsontwikkeling vzw Nieuwevaart 117 Gent
Poëziecentrum vzw Vrijdagmarkt 36 Gent
Poppunt Bloemenstraat 32 Brussel
Portilog  Brouwersvliet 33 bus 8 Antwerpen
PRH - Persoonlijkheid en relaties O. Veniusstraat 15 Antwerpen
Procura vzw Livingstonelaan 6 bus 2 Brussel
Provinciaal Handels- en Taalinstituut Gent Henleykaai 83 Gent
Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen Minderbroedersstraat 6 Oudenaarde
Provinciaal Instituut voor Haartooi en Schoonheidszorgen  Godshuizenlaan 65-75 Gent
Provinciaal Technisch Instituut Centrumlaan 160 Ninove
Provinciaal Technisch Instituut Sabina van Beierenlaan 35 Zottegem
Provinciaal Technisch Instituut Roze 131 Eeklo
Provinciaal Technisch Instituut - Deeltijds Onderwijs Roze 131 Eeklo
Provinciaal Technisch Instituut - Hamme Schoolstraat 8 Hamme
Provinciale Brandweerschool van Oost-Vlaanderen Sprendonkstraat 5 Mendonk
Provinciale Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs  Assenedesteenweg 78 Zelzate
Provinciale Middenschool Roze 131 Eeklo
Provinciale Middenschool Gent Abdisstraat 56 Gent
PS BuSO Spectrum - Buggenhout Klaverveld 8 Buggenhout
Recht en Plicht Koning Boudewijnstraat 18 Gent
Relatie-Studio vzw Voskenslaan 167 Gent
RISO (Regionaal Instituut voor de Samenlevingsopbouw Gent) Kerkstraat 108 Gentbrugge
Rode Kruis Oost-Vlaanderen Bomastraat 10  Gent
Rozemarijn Kloosterstraat 6 D Drongen
S-Plus regio Aalst-Oudenaarde Tramstraat 69 Zwijnaarde
S-Plus regio Dendermonde en Waasland / regio Gent - Eeklo Tramstraat 69 Zwijnaarde
Salvatorschool, BuLO Meerhoutstraat 55 Oostakker
Sancta Maria Latemstraat 30 Sint-Martens-Latem
Sancta-Maria Gentbrugge Gentbruggekouter 8 Gentbrugge
Sancta-Maria Gentbrugge J. Van Biesbroeckstraat 119 Gentbrugge
Scheikundige Nijverheid A. Reyerslaan 80 2de verdiep brussel
Scheppersinstituut Cooppallaan 128 Wetteren
Scholengemeenschap Sint-Lieven Kolegem (kleuterafdeling) Eeklostraat 144 Mariakerke
Scholengemeenschap Sint-Lieven Kolegem (lagere school) Eeklostraat 7 Mariakerke
School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs Gent 'Reynaertschool' Voskenslaan 362 Gent
School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs 'Reynaertschool' OV4 Campus Impuls Go! Ch. Van der Heydenlaan 24B/Bergbosstraat 55 (Merelbeke) Oostakker
Schoonmaak - A.B.S.U Nerviërslaan 117 bus 48 bis Brussel
Secundair Kunstinstituut Ottogracht 4 Gent
Secundaire School voor Buitengewoon Onderwijs 't Vurstjen' Vurstjen 27  Evergem
Secundaire School voor Buitengewoon Onderwijs Egmont en Hoorn Broeckstraat 37 Gavere
Similes Provinciaal kantoor Oost-Vlaanderen Drongenplein 26 Drongen
Similessecretariaat Oost-Vlaanderen Drongenplein 26 Drongen
Sint -Jozefsinstituut Karmelietenstraat 57 Geraardsbergen
Sint-Barbaracollege Savaanstraat 33 Gent
Sint-Barbaracollege basisschool Savaanstraat 118 Gent
Sint-Bavobasisschool Apostelhuizen 2 Gent
Sint-Bavohumaniora Reep 4 Gent
Sint-Bernarduscollege Hoogstraat 30 Oudenaarde
Sint-Elooischool Sint-Elooistraat 79 Merelbeke
Sint-Elooischool Sint-Elooistraat 58 Lochristi
Sint-Franciscus - Doornzeledries Doornzeledries 55 Evergem
Sint-Franciscus - Schepenhuisstraat Schepenhuisstraat 4 Evergem
Sint-Franciscus basisschool  Tuinstraat 103 Melle
Sint-Franciscusinstituut ASO Tuinstraat 105 Melle
Sint-Franciscusinstituut TSO/BSO Tuinstraat 105 Melle
Sint-Gertrudiscollege Wegvoeringstraat 21 Wetteren
Sint-Gregorius Alfons Biebuycklaan 24 Gentbrugge
Sint-Gregorius - H. Bouckaertstraat Henri Bouckaertstraat 29 Gentbrugge
Sint-Gregoriusinstituut, BuBaO Jules Destréelaan 67 Gentbrugge
Sint-Janscollege - Basisschool De Krekel Krekelberg 1 Sint-Amandsberg
Sint-Janscollege - Basisschool Heiveld Heiveldstraat 127a Sint-Amandsberg
Sint-Janscollege - Basisschool Oude Bareel Antwerpsesteenweg 988  Sint-Amandsberg
Sint-Janscollege - Basisschool Visitatie Gerardstraat 16 Sint-Amandsberg
Sint-Janscollege campus Heiveld Heiveldstraat 117 Sint-Amandsberg
Sint-Janscollege campus Visitatie Visitatiestraat 5 Sint-Amandsberg
Sint-Jozef Klein Seminarie Collegestraat 31 Sint-Niklaas
Sint-Jozefinstituut Jagersstraat 5 Hamme
Sint-Jozefinstituut Wegvoeringstraat 59 a Wetteren
Sint-Jozefinstituut, BuLO Ebergiste De Deynestraat 1 Gent
Sint-Jozefinstituut, BuLO - Stropkaai Stropkaai 38 Gent
Sint-Jozefschool  P. de Denterghemlaan 7 Deurle
Sint-Jozefscollege Pontstraat 7 Aalst
Sint-Laurens Overslag Overslag 1 Wachtebeke
Sint-Laurensbasisschool Zelzate centrum Patronagestraat 52 Zelzate
Sint-Laurensscholen Secundair Onderwijs  Patronagestraat 51 Zelzate
Sint-Laurensscholen Secundair Onderwijs  Dorp 21 Wachtebeke
Sint-Lievenscollege - Keizer Karelstraat  Keizer Karelstraat 12 Gent
Sint-Lievenscollege Handelsschool Sint-Joris Steendam 27 - Gildestraat 17 Gent
Sint-Lievenscollege Humaniora Zilverenberg 1 Gent
Sint-Lievenspoort, BuBaO St. Lievenspoortstraat 129 Gent
Sint-Lucasacademie Ingelandgat 34 Gent
Sint-Maarten Bovenschool Kallobaan 1 Beveren (Waas)
Sint-Maarten Middenschool Kallobaan 3A Beveren (Waas)
Sint-Michielsschool Bergstraat 34 Merelbeke
Sint-Paulus Ottergemsesteenweg 155 Gent
Sint-Paulus Ebergiste De Deynestraat 2 Gent
Sint-Paulus Rerum Novarumplein 188 Gent
Sint-Paulus Smidsestraat 76 Gent
Sint-Paulus Gavergrachtstraat 97 Drongen-Luchteren
Sint-Paulus Oudeheerweg 3 Sint-Denijs-Westrem
Sint-Paulusinstituut campus De Deynestraat Ebergiste De Deynestraat 2 Gent
Sint-Paulusinstituut campus Loofblomme Loofblommestraat 2 Sint-Denijs-Westrem
Sint-Paulusinstituut campus Marathonstraat Marathonstraat 35 Gent
Sint-Paulusinstituut campus Patijntjestraat Patijntjestraat 45 Gent
Sint-Pietersinstituut Meersstraat 131 Gent
Sint-Pietersinstituut  Koning Albertlaan 70 Gent
Sint-Salvator  Sint-Salvatorstraat 14A Gent
Sint-Vincentius Hutsepotstraat 27 Zwijnaarde
Sint-Vincentius College Kloosterstraat 15 Buggenhout
Sint-Vincentiuscollege Middenschool Lt. Dobbelaerestraat 16 Zomergem
Sociaal Fonds voor de Audiovisuele Sector Landsroemlaan 20 Brussel
Sociumi Vrijdagmarkt 24-25 Gent
Sportbasisschool Heusden Zandakkerlaan 14 Heusden
Sportdienst Oost-Vlaanderen Huis van de Sport - Zuiderlaan 13 Gent
SSBOG Baken - Sint-Niklaas Bellestraat 89 Sint-Niklaas
St.- Elooischool St.- Elooistraat 58 Zeveneken
St.-Aloysiuscollege Weggevoerdenstraat 55 Ninove
St.-Augustinusinstituut Leopoldlaan 9 Aalst
St.-Catharinacollege Collegestraat 11 Geraardsbergen
St.-Franciscusinstituut Kasteeldreef 2 Sint-Maria-Oudenhove
St.-Jorisinstituut Kruibekestraat 55A Bazel
St.-Jozefschool Kloosterstraat 31 Mere
St.-Lodewijkscollege Markt 48/ Luikstraat 69 Lokeren
St.-Maarteninstituut Esplanadeplein 6 Aalst
St.-Paulusinstituut Burg. Matthijsstraat 5 Herzele
St.-Teresiacollege Eksaardedorp 1a Eksaarde
St.-Vincentiusinstituut Kerkstraat 97 Dendermonde
Startbaan vzw (van de ABVV) Vrijdagmarkt 9 Gent
Stedelijk Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofdschool) Kerkstraat 47 Dendermonde
Stedelijk Academie voor Schone Kunsten (Hoofdschool) Boonhemstraat 1 Sint-Niklaas
Stedelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs Bert Carlier Oudenaardsesteenweg 74 Gent
Stedelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs Bert Carlier Krevelstraat 20 Gent
Stedelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs Bert Carlier Eendrachtstraat 85-89 Gent
Stedelijke Academie voor Beeldende Kunsten (Hoofdschool) Capucienenlaan 8 Aalst
Stedelijke Academie voor Beeldende Kunsten (Hoofdschool) Trapstraat 45 Zottegem
Stedelijke Academie voor Muziek en Woord (Hoofschool) Groendreef 8 Lokeren
Stedelijke Academie voor Muziek en Woord de Woeker (Hoofdschool) Woeker 3 Oudenaarde
Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofdschool) Kalkhofstraat 25 Deinze
Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofdschool) Firmin Bogaertstraat 12 Zottegem
Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans (Hoofdschool) Parklaan 13 Ninove
Stedelijke Academie voor Muziek-Woord-Dans (Hoofdschool) Hofstraat 13 Sint-Niklaas
Stedelijke Academie voor Podiumkunsten (Muziek, Woord en Dans) (Hoofdschool) Vrijheidstraat 65 Aalst
Stedelijke Academie voor Schone Kunsten Guido Gezellelaan 55 Deinze
Stedelijke Academie voor Schone Kunsten Capucienenlaan 8 Aalst
Stella-Matutinacollege Bellaertstraat 11 Lede
Steunpunt Vrijwilligerswerk Oost-Vlaanderen PAC Het Zuid, Woodrow Wilsonplein 2 Gent
Stichting Integratie Gehandicapten (SIG) Kerkham 1 bus 2 Destelbergen
Stichting Lodewijk de Raet Koningin Maria Hendrikplein 64a Gent
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Aalst Wijngaardveld 9 Aalst
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Asse Z.5 Mollem 20 Asse
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Aalst Wijngaardveld 9 Aalst
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Asse-Mollem Z.5 Mollem Asse-Mollem
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Gent Autoweg Zuid 3 Afsnee
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Gent Autoweg Zuid 3 Afsnee
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Oudenaarde De Bruwaan 1 Oudenaarde
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Oudenaarde De Bruwaan 1 Oudenaarde
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Sint-Niklaas Hogekouter 1 Sint-Niklaas
Syntra Midden-Vlaanderen Campus Sint-Niklaas Hogekouter 1 Sint-Niklaas
Technisch Atheneum Lokeren Brouwerijstraat 5 Lokeren
Technisch Berkenboom Instituut Kalkstraat 26 Sint-Niklaas
Technisch Instituut Heilige Harten Burchtstraat 47-49 Ninove
Technisch Instituut O.-L.-Vrouw Hoogstraat 10 Oudenaarde
Technisch Instituut Sint-Carolus Hospitaalstraat 2 Sint-Niklaas
Technisch Instituut Sint-Isidorus Weverstraat 23 Sint-Niklaas
Technisch Instituut Sint-Isidorus Nieuwstraat 91 Sint-Niklaas
Technisch Instituut St.-Jozef Kl. Karmelietenstraat 3 Geraardsbergen
Technisch Instituut St.-Maarten Esplanadeplein 6 Aalst
Ten Dries, BuBaO Dennendreef 62 Landegem
Textiel - COBOT  Poortakkerstraat 92 Sint-Denijs-Westrem
Textielverzorging - IVOC  Leliestraat 22 Zellik
Thomas More Mechelen-Antwerpen-Kempen Kleinhoefstraat 4 Geel
Thomas More Mechelen-Antwerpen-Kempen Zandpoortvest 13 Mechelen
Thuiszorg 't Punt Lamstraat 23 Sint-Niklaas
Timotheus vzw J. De Boeckstraat 73/2 Merksem
Transport en Logistiek - sftl de Smet de Naeyerlaan 115 Brussel
Tuinbouwschool Melle Brusselsesteenweg 165 Melle
Uitzendarbeid - Vormingsfonds voor uitzendkrachten Havenlaan 86c/302  Brussel
Universitair Centrum voor Talenonderwijs Sint-Pietersnieuwstraat 136 Gent
Universiteit Antwerpen Prinsstraat 13 Antwerpen
Universiteit Antwerpen Management School (UAMS) Sint-Jacobsmarkt 9-13 Antwerpen
Universiteit Gent St.-Pietersnieuwstraat 33 Gent
Universiteit Hasselt Martelarenlaan 42 Hasselt
Universiteit Vrije Tijd Davidsfonds Blijde Inkomstraat 77 Leuven
Unizo Gent-Meetjesland Lange Kruisstraat 7 Gent
UPV-VUB Uitstraling Permanente Vorming Waversesteenweg 1077 Oudergem
Vakantiegenoegens regio Gent-Eeklo Korenlei 20 Gent
Vastgoed - SF323 Kortrijksesteenweg 1005 Gent
VBS Onze-Lieve-Vrouw-Visitatie Stas de Richellelaan 19 Bottelare
Vereniging personen met een handicap Oost-Vlaanderen Tramstraat 69 Zwijnaarde
Verhuisopleidingen - Ambassador vzw Radiatorenstraat 1 Vilvoorde
Verhuizingen, meubelbewaring en aanverwante activiteiten Stroobantsstraat 48A Brussel
Vermeylenfonds  Tolhuislaan 88 Gent
Verzekeringen - FOPAS  Square de Meeûs 35 Brussel
Vesaliusinstituut Ninovestraat 169 Ronse
Vesaliusinstituut Gent Keramiekstraat 80 Gent
VHTI Kerkstraat 60 Dendermonde
VHTI P.Van Duysestraat 11 Dendermonde
Vijftact Kerkham 1 bus 2 Destelbergen
VIP-school  Martelaarslaan 13 Gent
VIP-school: De Toren Van Babel Bargiekaai 1 Gent
VIP-school: Het Labyrint Offerlaan 3 Gent
Virgo Sapientiae Instituut Markt 15 Maldegem
Visitatie Mariakerke - Broeders van Liefde Zandloperstraat 8 Mariakerke
VISO Cor Mariae Kasteelstraat 44 Brakel
VISO Cor Mariae Kasteelstraat 43 Brakel
VIVA (Socialistische Vrouwenvereniging) Tramstraat 69 Zwijnaarde
Vlaamse Confederatie van Ouders en Ouderverenigingen Coupure Rechts 314 Gent
Vlaamse Volksbeweging Regio Oost-Vlaanderen Kruisstraat 15 Zomergem
Vlamo Bijlokekaai 8 Gent
VLOM De Buurt (methodeonderwijs) Kartuizerlaan 20 Gent
Voeding - IPV  Birminghamstraat 225 Anderlecht
Volksterrenwacht UGent-Armand Pien Rozier 44 Gent
Vorming en Actie voor werkenden Oost-Vlaanderen Vrijdagmarkt 9 Gent
Vorming en Actie voor werklozen Oost-Vlaanderen Vrijdagmarkt 9 Gent
Vormingplus Gent-Eeklo Reigerstraat 8 Gent
Vormingplus Vlaamse Ardennen- Dender Kollegestraat 26 A Geraardsbergen
Vormingplus Waas en Dender Grote Baan 183 Beveren
Vormingscentrum Handicum Schoolstraat 3 Assenede
Vormingscentrum Opvoeding en Kinderopvang Raas Van Gaverestraat 67 a Gent
Vormingscentrum Opvoeding en Kinderopvang Raas Van Gaverestraat 67a Gent
Vormingsdienst Guislain - Broeders van Liefde Jozef Guislainstraat 43 Gent
Vormingswerk voor Mensen met Verstandelijke Handicap (VMG) Groot Begijnhof 10 Sint-Amandsberg
Vrede Filips Van Arteveldestraat 35 Gent
Vrij Basisschool Belzele Belzeelsestraat 22 Evergem-Belzele
Vrij Instituut voor Secundair onderwijs - Gent J.B. Guinardstraat 23 Gent
Vrij Instituut voor Secundair Onderwijs - Mariakerke Industrieweg 230 Mariakerke
Vrij Landelijk Instituut Hoogstraat 20 Oudenaarde
Vrij Technisch Instituut E. Van Winckellaan 6 Dendermonde
Vrij Technisch Instituut Leon Declercqstraat 1 Deinze
Vrij Technisch Instituut - Deeltijds Onderwijs Bogaerdstraat 24 Dendermonde
Vrij Technisch Instituut 1 Sinte Annalaan 198 Aalst
Vrij Technisch Instituut 2 Sinte-Annalaan 99b Aalst
Vrij Technisch Instituut 2 Eikstraat 4 Aalst
Vrij Technisch Instituut 2 - Deeltijds Onderwijs Eikstraat 4 Aalst
Vrij Technisch Instituut 2 - Deeltijds Onderwijs Ledebaan 234 Aalst
Vrij Technisch Instituut 2 - Deeltijds Onderwijs Onderwijsstraat 5 Aalst
Vrij Technisch Instituut 2 - Deeltijds Onderwijs Sinte Annalaan 99-B Aalst
Vrij Technisch Instituut 3 Vakschoolstraat 41 Aalst
Vrij Technisch Instituut Sint-Lucas Gelukstede 2 Oudenaarde
Vrij Technisch Instituut St.-Laurentius Pr. Thuysbaertlaan 1 Lokeren
Vrij Technische Scholen - BUSO - VTS 3 Sint-Niklaas Breedstraat 104 Sint-Niklaas
Vrije Basisschool 't Klimrek Reinaertstraat 26 Gent
Vrije Basisschool 't Klimrek Edmond van Beverenplein 15 Gent
Vrije Basisschool - De Bijenkorf Akkerken 2 Sleidinge
Vrije Basisschool Braambos Doornzele Doornzeledries 55 Evergem-Doornzele
Vrije Basisschool Braambos Langerbrugge Burggravenlaan 5 Evergem-Langerbrugge
Vrije Basisschool De Kleine Prins Kloosterstraat 18 - 20 Kluizen
Vrije Basisschool De Parel - Kleuterafdeling Krekelstraat 18 Heusden
Vrije Basisschool De Parel - Lager Steenvoordestraat 11 Heusden
Vrije Basisschool De Weg-Wijzer Zaffelare-Dorp 2 Zaffelare
Vrije Basisschool De Weg-Wijzer - Oude Veldstraat Oude Veldstraat 265 Zaffelare
Vrije Basisschool Ertvelde  Eeklostraat 2 Ertvelde
Vrije Basisschool Ertvelde - Lindenlaan  Lindenstraat 35 Ertvelde
Vrije Basisschool Ertvelde - Tervenen Tervenen 16 Ertvelde
Vrije Basisschool Mariavreugde Vinkeslagstraat 2 Wondelgem
Vrije Basisschool Sint-Barbara Riemewegel 39 G Ertvelde
Vrije Basisschool Sint-Barbara St-Barbarastraat 1 Ertvelde
Vrije Basisschool Sint-Franciscus Schepenhuisstraat 10 Evergem
Vrije Basisschool Sint-Jozef Bosdreef 2a Lochristi
Vrije Basisschool Sint-Laurens vestigingsplaats Sint-Kruis-Winkel Sint-Kruis Winkeldorp 114 Sint-Kruis-Winkel
Vrije Basisschool Sint-Vincentius  Wezenstraat 8 Melle
Vrije Basisschool Sint-Vincentius - Gontrode  Kerkwegel 4 Gontrode
Vrije Basisschool Sint-Vincentius - Lindestraat Lindestraat 21 Melle
Vrije Gemengde Basisschool - Haenhoutstraat Haenhoutstraat 171 Destelbergen
Vrije Gemengde Basisschool Destelbergen Kerkham 1 Destelbergen
Vrije Gemengde School Sint-Bernadettestraat 249 Sint-Amandsberg
Vrije Nederlandstalige School Lucernacollege Beekstraat 38 Melle
Vrije Technische Scholen Breedstraat 152 Sint-Niklaas
Vrije Technische Scholen - Centrum Leren en Werken Kokkelbeekstraat 44 Sint-Niklaas
Vrije Universiteit Brussel Pleinlaan 2 Elsene
Vrijwilligersacademie Oost-Vlaanderen Reigerstraat 8 Gent
Vrijwilligersacademie Oost-Vlaanderen Reigerstraat 8 Gent
VTI Sint-Lucas - Deeltijds Onderwijs Gelukstede 2 Oudenaarde
VTI Sint-Lucas - Deeltijds Onderwijs Gelukstede 31 Oudenaarde
VTI Sint-Lucas - Deeltijds Onderwijs Gentstraat 73 Oudenaarde
VTI Sint-Lucas - Deeltijds Onderwijs Hoogstraat 10 Oudenaarde
vzw De Werf  Destelbergenstraat 61 Sint-Amandsberg
vzw Thuishulp Oost-Vlaanderen  Tramstraat 69 Zwijnaarde
Vzw Thuishulp Oost-Vlaanderen  Sint-Niklaas
Welzijnsschakels - Welzijnszorg regio Oost-Vlaanderen Sint-salvatorstraat 30 Gent
Werkcentrum voor Inrichtingswerk en Vrijetijdsbesteding (verstandelijke handicap) Lijnmolenstraat 151 Sint-Amandsberg
Werkwinkel Gent-Minnemeers Minnemeers 2 Gent
Werkwinkel Gentbrugge-Ledeberg Brusselsesteenweg 502 Ledeberg
Werkwinkel Nieuw-Gent Zwijnaardsesteenweg 475 Gent
Werkwinkel Rabot-Brugse Poort-Bloemekenswijk Hoogstraat 161 Gent
Werkwinkels  
Willemsfonds regio Oost-Vlaanderen Vrijdagmarkt 24-25 Gent
Wisper Gent Warandestraat 13 Gent
Word wat je wil-databank opleidingen  
Zicht op cultuur Maagdenstraat 14 / Oudenburgweg 40 Gent / Varsenare
Ziekenhuisschool Stad Gent afdeling AZ Sint-Lucas Groenebriel 1 Gent
Ziekenhuisschool Stad Gent afdeling PC Caritas Caritasstraat 76 Melle
Ziekenhuisschool Stad Gent afdeling RKJ De Sleutel Eeklo Zuidmoerstraat 165 Eeklo
Ziekenhuisschool Stad Gent afdeling UZ Gent De Pintelaan 185 1K5 Gent
Ziekenhuisschool Stad Gent afdeling UZ Gent De Pintelaan 185 Gent
Ziekenzorg CM Regio Midden-Vlaanderen Peperstraat 6 Gent





www.destapgent.be
home - ik zoek - adressen
datum laatste update: 20/02/2014